Novinky na alternativní scéně

Připravuje Josef Sedloň

neděle 20:00 – 01:00

novinky@radio1.cz

O Pořadu

Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Powel - Drive me through the Night (Lose a Night EP) / Seven Villas
  • Weska - Come Home (Reverie EP) / Bedrock
  • Call Sender - Mad Mark (Mad Mark/Nova EP) / Tru Thoughts
  • Blondeshell - Street Rat / Partisan
  • Franc Spangler - Powerslide (Fight the Feeling EP) / Delusions Of Grandeur
  • Miguel Atwood Ferguson - Kairos (Selections from Les Jardins Mystiques Vol 1 EP) / Brainfeeder
  • Gorje Hewek & Dulus - Everlasting / Peace Symphonies
  • Flava D - Cats / Hospital
  • Edouard Ferlet - Excess / Melisse
  • Baalti - Staying in Touch (Tom VR rmx) / All My Thoughts
  • Vanishing Twin - Lazy Garden / Fire
  • Jullian Gomes - uHambo / World Without End
  • EKKSTACY - problems ft. Trippie Redd / UnitedMasters
  • Verdance - It all depends / Loci
  • Rome in Reverse - Here its all over (Wayward Lens rmx) / Telavivi
  • ivri - inversion / ivsounds
  • Jon Kennedy - No Secrets / Jon Kennedy Federation
  • Rone - Parade (L(oo)ping version) / InFiné
  • Groundislava - Edge of the World Ft. Shlohmo / WEDIDIT
  • Moonchild - Money (acoustic) / Tru Thoughts
  • HAAi - ZiGGY (DJ-Kicks) / !K7
  • George Riley - Elixir / Ninja Tune
  • Robot Koch - Safe in the Dark / dreamscape/Kurate Music
  • Will Samson - And yet (Gold Panda rmx) / 12k
  • Poté - Where Water meets the Sky / Versicolor
  • Quantic - Unconditional ft. Rationale / Play It Again Sam
  • Hauschka - Limitation of Lifetime / City Slang
  • Wordcolour - Fundamentals / Houndstooth
  • Fazerdaze - Bigger / section1
  • Aukai - Holbox / Aukaimusic
  • Idoru - Take my Hand (Damon Jee rmx) / Manta
  • A.A. Williams - Without you I'm nothing / Bella Union
  • Hakushi Hasegawa - Mouth Flash (Kuchinohanabi) / Brainfeeder
  • Beacon - Show me how (Dark Sky rmx) / Apparent Movement
  • Drop Nineteens - A Hitch / Wharf Cat
  • Catching Flies - Halo / Indigo Soul
  • Sempra - I like that (Call me EP) / Future Classic
  • BOKKA - Paper LOVE ft. Gilbert Brady / Play It Again Sam
  • Anenon - Moons melt Milk Light / Tonal Union
  • Matthias Vogt - In beautiful Trouble (Trouble EP) / Live At Robert Johnson
  • Samaris - Solinata (Solipiration EP) / Tellio
  • CASTLEBEAT - Nothing (Nothing EP) / Spirit Goth
  • Di-Vincent - MY WAY ft. Miči (SKR EP) / Eton Messy
  • Clér Letiv - Violent Love (Heartbreaker/Violent Love EP) / This Never Happened
  • joeFarr - In this Anger ft. Louisahhh (You can see me EP) / Rant & Rave
  • Animal Collective - Gem & I / Domino
  • KeOsz - Fungus Echos (Corrupt a File II EP) / Audio Shadows
  • Hermanito - Nova (Solar EP) / Ad Hoc
  • Mariano Montori & LØC - Malaga (Brothers EP) / The Soundgarden
  • Anmon - Danse Macabre (Dance Macabre/Dune EP) / YUKU
  • NZCA LINES - Universal Heartbreak (Universal Heartbreak EP) / Memphis Industries
  • Wajatta - Just to survive (Wating for the get down EP) / Brainfeeder
  • Akusmi - Parallel / Tonal Union
  • Sandunes - Pelican Dance / Tru Thoughts
  • Bibio - Clay Dots (Sunbursting EP) / Warp
  • Orbital - Home ft. Anna B Savage (The hottest Day on Record mix edit) (Home EP) / London
  • DJ Shadow - You played me / Mass Appeal
  • Alba: - :
  • yeule - 4ui12 (softscars) / Ninja Tune
  • Hidden Orchestra - Hammered (To dream is to forget) / Lone Figures
  • Loraine James - I´m trying to love myself (Gentle Confrontation) / Hyperdub
  • Roosevelt - Yucca Mesa (Embrace) / Counter
  • And Is Phi - White Noise (Double Pink) / Albert´s Favourites
  • CRi - Butterfly ft. HANA (Miracles) / Anjunadeep
  • Devendra Banhart - Charger (Flying Wig) / Mexican Summer
  • Eartheater - Heels over Head (Powders) / Chemical X
  • Coloray - Hit Record ((C)) /Intercept
  • Sweatson Klank - Summer Sand (A free Mind) / Friends of Friends
  • Laurel Halo - Sweat, Tears or the Sea (Atlas) / Awe
  • semiwestern - zero to conduct (semiwestern) / Spirit Goth
  • Deadbeat - Huey Lewis Voters Dub (Kübler-Ross Soliloquies) / Diggers Factory
  • Kristin Hersh - Constance Street (Clear Pond Road) / Fire
  • Steven Bamidele - No One said (Summing up) / Tru Thoughts
  • anthéne - Confirmation (Balance) / quiet details
  • Kompilace: - :
  • Turk Turkelton - Rock it (VA: fabric presents Helena Hauff) / fabric
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Christian Smith - Polished Chrome (Polished Chrome EP) / We Are The Brave
  • Dirty South - Home in my Hand ft. Julia Church / This Never Happened
  • Wolfgang Valbrun - Cyclone / Jalapeno
  • Boy Oh Boy - Goodbye Emma (Tayga rmx) / LUKINS
  • Vathres - and the Sun was subsumed by the Lands of Silk and Soil / Thanatosis
  • Flica & MrBacksounds - The Dance of Resilience / EchoVerbs
  • SCALER & Daniel Avery - Loam / Houndstooth
  • vesky - Alluring / vesky
  • A Beacon School - Alone / Grind Select
  • Monrroe - Tsubaki / Shogun Audio
  • Laroye - Uku Dance / Freerange
  • Laura Misch - Listen to the Sky / One Little Independent
  • re6ce - wither away ft. Shy High / Good Luck Have Fun
  • Closet Yi - Moeh (Wire Broke EP) / Hotflush
  • Totally Enormous Extinct Dinosaurs - Be with You (Holiday87 rmx) / Nice Age
  • Robot Koch - Mind off / dreamscape/Kurate Music
  • yunè pinku - Dreams (Rework) / PLATOON
  • Melanie De Biasio - Mi ricordo di Te / Play It Again Sam
  • Submerse - Real Cool (You don´t win Friends with Salad/Real Cool EP) / Submerse
  • Phaeleh - Warning Signs ft. FiFi Rong / Undertow
  • Karol XVII & MB Valence - Humanity (ARPS rmx) (Essay Remix EP Ⅰ) / Get Physical Music
  • Rupert Cox - The nowhere Dance / Albert´s Favourites
  • Bella Boo - Summertime (Summertime/Can´t stop EP) / Studio Barnhus
  • CRi - Miroir Miroir ft. Everyone You Know / Anjunadeep
  • Tim Linghaus - Life in a Bubble / Bigo & Twigetti
  • Rodriguez Jr. - Amplify ft. Liset Alea (Elif TR rmx) (Feathers & Bones Remixes EP) / Feathers & Bones
  • A.L.I.S.O.N & VIQ - Heave ft. Krosia / A.L.I.S.O.N & VIQ
  • Alex Albrecht - June / A Strangely Isolated Place
  • Lastlings - Perfect World (Lawrence Hart rmx) / Rose Avenue
  • Klaverson - Better Views / Beyond
  • Oliver Wickham - As it was / This Never Happened
  • Mildfire - Drinking Salt Water (single edit) / Sinnbus
  • Quartz - Lilac Cobwebs (Deity Spear EP) / R&S
  • Arms And Sleepers - Tropical Depression (Apex vs Totality split EP w/Sun Glitters) / DXFXWXU Collective
  • Jasper Tygner - Ready ft. Art School Girlfriend (Off Season EP) / LG105
  • Bon-Psy - The Art of War (Chaos EP) / Folded Music
  • Murmur Tooth & Lars Moston - Antidote (Chris Luno rmx) (Antidote EP) / Poesie Musik
  • Hudson Mohawke & Nikki Nair - Generator (Set the Roof EP) / Warp
  • Technimatic - Help you stay ft. Ruth Royall / Technimatic Music
  • Booka Shade - The Regulator (Metropolis EP) / Blaufield Music
  • Labelle - Ciel / InFiné
  • Yoni Yarchi & Assaf Gad - Feel me (vocal mix) (Feel me EP) / The Soundgarden
  • Hotline TNT - I thought you'd change / Third Man
  • Lally - Trusted you (Blue Razz Lemonade EP) / Soulvent
  • Tagavaka - Forest (Sun Rings EP) / Anjunadeep
  • Evian Christ - On Embers / Warp
  • Le Youth - I don´t mind ft. Kairos Grove / This Never Happened
  • Sven Nalis - Nevera (Nevera EP) / ATJE
  • Kings Of The Rollers - Original Bad Boy / Hospital
  • Scuba - Tru Love / Hotflush
  • Alba: - :
  • Seb Wildblood - Separation Anxiety ft. Tess Roby (Separation Anxiety) / All My Thoughts
  • Lusine - Dreaming ft. Asa Saavedra (Long Light) / Ghostly International
  • S. Carey & John Raymond - New Meaning ft. Aaron Parks & Gordi (Shadowlands) / Libellule Editions
  • San Holo - ALL THE HIGHS (Existential Dance Music) / Helix
  • Vince Watson - Lost in the Deep (Another Moment in Time) / Everysoul
  • Nation Of Language - Spare me the Decision (Strange Disciple) / Play It Again Sam
  • Vagabon - You know how (Sorry I haven't called) / Nonesuch
  • Yotam Avni - Acid Arab Breaks (Summer of Love) / AVNIart
  • bvdub - Painted in White Lies (except) (Illusions in Indifference) / bvdub
  • Automat - Cold ft. Barbie Williams (Heat) / Compost
  • Deena Abdelwahed - Complain (Jbal Rrsas) / InFiné
  • Explosions In The Sky - The Fight (End) Temporary Residence Ltd.
  • Shackleton & Wacław Zimpel - Your Love pours like Water ft. Siddhartha Belmannu (In the Cell of Dreams) / 7k!
  • Felix Rösch - Clouds (Elegy for Peace) / SilentGreen
  • Philipp Johann Thimm - Last Drops ft. Anna Auersperg (Birds Singing till the World ends) / Italic
  • Sparklehorse - Kind Ghosts (Bird Machine) / Anti-
  • Ana Quiroga - So below (Azabache) / Houndstooth
  • GAIKA - PIÑATA (Drift) / Big Dada
  • Werkha - Daft O´Clock (Beat Tapestry) / First Word
  • Kompilace: - :
  • Jerry Folk - Shibuya (VA: Rare.wavs Vol. 2) / Foreign Family Collective
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • John Digweed, Nick Muir, Franky Wah - Tripchain (Tripchain/Scanalatura EP) / Bedrock
  • KiNK & Raredub - Endorphins (HIGHER EP) / Steel City Dance Discs
  • 60 juno - zzz / Symphonic
  • Rueben - Subtle / Shogun Audio
  • Bliss Samsa - Higher Frequency / Bliss Samsa
  • CV & JAB - Pottery Fragments / Editions Basilic
  • Pantha Du Prince - Lichten (Lichten/Walden EP) / Radiant Well
  • Nightmares on Wax - Whodunit (CLUB E.A.S.E. – #2 EP) / Warp
  • Om Unit - Camo (Hodge remix) / Om Unit
  • art test - Operation 93 / Kicker
  • Will Silver - Djune (Say, I understand EP) / Si
  • Mary Lattimore - Horses, Glossy on the Hill / Ghostly International
  • CRi - I can make it (Jacques Greene rmx) / Anjunadeep
  • Abel - Jazz in the Room (Jazz in the Room EP) / Atjazz Record Company
  • WheelUP - Singularity ft. Abacus & Steelo (Makoto rmx) / Tru Thoughts
  • Devon Church - Saint Teresa ft. Delicate Steve / felte
  • Janeret - Fallin (Joy & Happiness EP) / Shall Not Fade
  • Poolside - Ride with you ft. Ben Browning / Counter
  • Taren Gopi - Hung up ft. Lola Murz / Eton Messy
  • Coward Syndrome - Mithridates VI / Spirit Goth
  • Carlos Barbero - Let me out ft. Kimao (Segments EP) / Einmusika
  • Sean La´Brooy - Curse (There's always next Year EP (25.8.23 Analogue Attic
  • Markus Floats - Introduction / Constellation
  • Darlyn Vlys - Fureur Apache (Fureur Apache EP) / Polaris
  • B-Complex - Beautiful Lies (edit) / Hospital
  • Jayda G - Scars (Kerri Chandler rmx) / Ninja Tune
  • And Is Phi - Working (radio edit) (Working SP) / Albert´s Favourites
  • Ron Flatter - Cirque de Fous (Cirque de Fous EP) / Traum Schallplatten
  • The Allegorist - Dreams at Dawn (Midori Hirano rmx) / Awaken Chronicles
  • DJ Counselling - Inside a Blue Cube / Shall Not Fade
  • N-You-Up - Jungle Maniac (Jungle Maniac EP) / Get Physical Music
  • Loz Goddard - Space Nugz (Are we ever leaving here? EP) / Oath
  • Aisha Devi - Immortelle / Houndstooth
  • Bombay Bicycle Club - I want to be your only Pet / Mmm…/Arts & Crafts
  • Dusky - Grape (Heaven EP) / 17 Steps
  • Mr. G & Duncan Forbes - All Night (Time to dip EP) / Fuse London
  • The Streets - Too much Yayo / 679/Warners
  • Ashibah - It´s all Love / This Never Happened
  • Jimpster & Crackazat - My Harmony (Natural Child EP) / Freerange
  • Weval - Dreaming (Dreaming EP) / Technicolour
  • Hinako Omori - Cyanotype Memories / Houndstooth
  • Fort Romeau - Blue / Romantic Gestures
  • Boyish - Split up (Little Demon Boy EP) / R&R Digital
  • GLXY & Sustance - Fine Lines ft. Catching Cairo / Shogun Audio
  • Aphex Twin - dgitne tst1e (Bristol 02.09.23 EP) / Warp
  • Overmono - Blow out / XL
  • Mali Velasquez - Bobby / Acrophase
  • Ed Carlsen - kintsugi / Faber Music
  • Ghostly Kisses - Oublier / Akira
  • Max Cooper - With me ft. Kathrin deBoer (With me EP) / Mesh
  • Alba: - :
  • James Blake - Fire the Editor (Playing Robots into Heaven) / Republic
  • The Chemical Brothers - The Weight (For that beautiful Feeling) / EMI
  • Róisín Murphy - The House (Hit Parade) / Ninja Tune
  • Matthew Halsall - Natural Movement (An ever changing View) / Gondwana
  • Anjimile - Genesis (The King) / 4AD
  • Tropics - Scattering (Nothing strange) / All My Thoughts
  • Deeper - Build a Bridge (Careful!) / Sub Pop
  • Somni - January (Gravity) / Friends Of Friends
  • Yussef Dayes - Raisins under the Sun ft. Shabaka Hutchings (Black Classical Music) / Brownswood
  • Will Samson - Always (Harp swells) / 12k
  • Alabaster dePlume - Give me away (Come with Fierce Grace ) / International Anthem
  • Spirit Fest - Like a Plane (Bear in Town) / Morr Music
  • Wil Bolton - Sixteen Arbitrary Functions (Red to Orange, Blue to Black) / Home Normal
  • Palm Skin Productions - I say not as I (Swarm in July ) / Tru Thoughts
  • Kompilace: - :
  • Listening Center - Portable Electronic Musical Instrument (VA: Future Sounds of Kraut Vol. 1) / Compost
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Tibi Dabo - Overture (Overture EP) / Crosstown Rebels
  • CRi - Astray ft. Half Moon Run / Anjunadeep
  • Sundunes - The Surge ft. Ramya Pothuri / Tru Thoughts
  • Wild Nothing - Headlights on ft. Hatchie / Captured Tracks
  • Jamie Stevens & Zankee Gulati - The Rip (The Rip EP) / Sudbeat
  • Miguel Atwood-Ferguson - Airavata / Brainfeeder
  • Emz - Free / Hospital
  • Milio - Eventide (Eventide EP) / Maeve
  • Hermanito - Sunslinger / Ad Hoc
  • Daigo Hanada - Asa (Asa EP) / Moderna
  • Aukai - Azure (Thylacine rmx) / Aukai Music
  • Vanishing Twin - Marbles / Fire
  • Oneohtrix Point Never - A barely Lit Path / Warp
  • Kasbo - The Way you had me / Foreign Family Collective
  • Joyce Muniz & Theus Mago - Balin Bali (Damon Jee rmx) / Exploited
  • Explosions In The Sky - Moving on / Temporary Residence Ltd
  • Odd Beholder - Just because I regret it / Sinnbus
  • Arms And Sleepers - Unhappiness is other People (Totality EP Split w/Sun Glitters) / DXFXWXU Collective
  • Jean Dawson - X-RAY (Destruction for Dummies Pt. 2 EP) / P+
  • A Beacon School - KITM / Grind Select
  • Stan Tone & Izhevski - Dojo (Feonne EP) / Melody Of The Soul
  • Monty - Gas Tank (No Sunset for Soul EP) / 1985 Music
  • Scrimshire - Flames (Alexandra Hamilton-Ayres rmx) (Flames Remix SP) / Albert´s Favourites
  • Beacon - Pay my Debts (Kölsch rmx) / Apparent Movement
  • Akusmi - Oblique II / Tonal Union
  • Keep Shelly In Athens - Gyzi / Athenian Aura
  • Ineffekt - Two of us (Nathan Micay rmx) / Intercept
  • Jasper Tygner - Control / LG105
  • Sipper - try / Sipper
  • Anjimile - Animal / 4AD
  • Saint Abdullah & Eomac - Toes in the Hummus (A Vow not to read EP) / Planet Mu
  • vesky - Revoir / vesky
  • Drab Majesty - Cape Perpetua (An Object in Motion EP) / Dais
  • Kimyan Law - Ethereality / Let It Roll
  • Luzi Tudor - Sentient again (Sentiaent again/Expand EP) / This Never Happened
  • yeule - inferno / Ninja Tune
  • MPU420 - Chiemgau606 (BPM1 EP) / Ilian Tape
  • DJ Shadow - Ozone Scraper / Mass Appeal
  • Frasseck & Freitag - Mirror Sunset (Part of the Game EP) / Traum Schallplatten
  • Peter Broderick & Ensemble 0 - Give it to the Sky / Erased Tapes
  • Cherry Glazer - Ready for you / Secretly Canadian
  • Skeewiff - Misirlou (Misirlou EP) / Jalapeno
  • Machinedrum & Holly - 天の川 (River of Heaven) (天の川 (River of Heaven) EP) / Vision
  • Piotr Wiese - Ídio (Ídiopáthē EP) / Moderna
  • Franky Wah - Are you down (Call my Name EP) / Anjunadeep
  • The Kills - 103 / Domino
  • Bushwacka! - Strictly Nu (House Sounds, Vol. 1 EP) / Nu Groove
  • Baths - Slut Hymn / Basement's Basement
  • Bibio - Sunbursting ft. Óskar Gujónsson / Warp
  • Sofia Kourtesis - Vajkoczy / Ninja Tune
  • Alba: - :
  • Puma Blue - Holy Waters (Holy Waters) / Blue Flowers
  • Slowdive - Alife (Everything is alive) / Dead Oceans
  • Robert Babicz - Brain Melt (Light of the Universe) / Awesome Soundwave
  • Chihei Hatakeyama - Lakeside (Hachirogata Lake) / Field
  • Public Memory - Cruel (Elegiac Beat) / felte
  • Forrest Fang - The Lighthouse (excerpt) (The Oort Cloud Meditations) / Projekt
  • Matthias Vogt - Lowtus ft. Hans Berg (Ten as One) / Reflections
  • Daedelus - Float (Xenopocene) / Dome Of Doom
  • Anyma - Chordial (Genesys) / Afterlife
  • Mary Yalex - Bridge over troubled Water (Fantasy Zone) / A Strangely Isolated Place
  • Saccades - Neighbours Pool (Land of the Hearth) / Old World - New World
  • Ta-ku - INNER SOUL ft. Chanel Loren & matt mcwaters (Songs to come Home to) / Future Classic
  • Film School - Don´t you ever (Field) / felte
  • Aria Rostami - In the Flood (Siren) / Dronarivm
  • Kompilace: - :
  • Michael Mayer - Talmi (VA: Total 23) / Kompakt
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Eli & Fur - Last Train (Cristoph rmx) (Follow the Dark Remixed EP) / Anjunadeep
  • Aubrey Fry - Projections (Riser EP) / Last Night On Earth
  • Sophie Meiers - Slow (Spark Space EP) / Epitaph
  • Deeparture & ALLKNIGHT - Catch me if you can / Odd One Out
  • Sun´s Signature - Apple (John Grant rmx) (Apple Remixes EP) / Partisan
  • TWO LANES - Left behind ft. Panama (Oliver Schories rmx) / Two Lanes Music
  • ill peach - BLOOM / Hardly Art
  • Fred V x DNMO - Closer ft. Lottie Jones / Hospital
  • Blaze - Wonderland ft. Alexander Hope (Jimpster rmx) / Slip´n´Slide
  • LSSNS - Radical Eye / Sinnbus
  • Youen - Vibration (Purple Dreams EP) / Plastic City
  • VHOOR - Olinda (Maré EP) / EMPIRE
  • Ocoeur - L´éveil / n5MD
  • Gratin Carnival - Just Watching / Alien Transistor
  • Drega & Maline Aura - Mama Dear (Luca Saporito rmx) / Get Physical Music
  • Pete Josef - Carbon / Sonar Kollektiv
  • Lally - Flicker ft. REICO VIBES / Soulvent
  • Teen Daze - Palms / Flora
  • Fejká - Shades of you ft. Henry Green (Tor rmx) / Kí
  • Amanda Whiting - Too much (Kaidi Tatham rmx - radio edit) / Albert´s Favourites
  • Martin Jarl & Costallic - Enhancer (Embrace EP) / Seven Villas
  • Slow Pulp - Broadview / Anti-
  • Verdance - Sympathy / Loci
  • Barry Can´t Swim - How it feels? / Ninja Tune
  • Tokyo Fan Club - Heavens Sun (Speakman rmx) (Seasons/Heavens Sun Remixes EP) / Bedrock
  • filous & Golden Vessel - Colours (Golden Vessel produced by Filous EP) / Oops
  • Tropics - Idle away (Aleksandir rmx) / All My Thoughts
  • Archaellum - Go nowhere ft. Annastacia Boudwin (Tagawaka rmx) (Go nowhere EP) / This Never Happened
  • Sea Lemon - Breakdown ft. Day Wave (Stop at Nothing EP) / Luminelle
  • Underworld - and the Colour Red (Rebüke rmx) / Smith Hyde Productions
  • Di-Vincent - Jealous / Eton Messy
  • FaltyDL - Splat (Splat EP) / Unknown To The Unknown
  • Micah & Gai Barone - Soaring ft. Dave Damage (Starshines EP) / The Soundgarden
  • Cumgirl8 - Dead Pixels (Phantasea Pharm EP) / 4AD
  • KETTAMA - Fallen Angel (Fallen Angel EP) / Steel City Dance Discs
  • Hidden Orchestra - Scatter / Lone Figures
  • edapollo & Mild Minds - Everything / Foreign Family Collective
  • DJ Manny - Time Travel (Control EP) / Planet Mu
  • Taylor Deupree - Moonless (Eev EP) / Nettwerk
  • Mall Grab - Everything / Looking For Trouble
  • Toro Y Moi - Sandhills (Sandhills EP) / Dead Oceans
  • Nosaj Thing & Jacques Greene - Too close ft. Ouri / LuckyMe
  • Sweatson Klank - Stuck inside your Love ft. Aummah / Friends Of Friends
  • Blake.08 - Dance with me (Eyes Ablaze EP) / Anjunadeep
  • Pig&Dan & Betoko - Keep on Rolling (Move your Body EP) / Mobilee
  • Smoove & Turrell - Joy! (radio edit) (Joy! SP) / Jalapeno
  • Sven Väth - Catharsis (Mano Le Tough rmx) / Cocoon
  • Grails - Black Rain / Temporary Residence Ltd.
  • Kasbo - The Way you had me / Foreign Family Collective
  • Future Islands - Deep in the Night / 4AD
  • The Chemical Brothers - Skipping like a Stone ft. Beck / Virgin
  • Alba: - :
  • SPELLLING - Phantom Farewell (SPELLLING & the Mystery School) / Sacred Bones
  • Massane - Glider (By the River) /This Never Happened
  • Becca Mancari - Left Hand (Left Hand) / Captured Tracks
  • Joaquín Cornejo - Rue ft. DJ Swordfish (Más alla que Acá) / YUKU
  • Clementine Valentine - Selenelion (The Coin that broke the Fountain Floor) / Flying Nun
  • Current Value - Day Dream (Beneath the Sonics) / Beneath the Sonics
  • Emmit Fenn - The Queen of Everything (How to fly on the Ground) / Emmit Fenn
  • Hugh Hardie - Sophie ft. Wayward (Juicebox) / Soulvent
  • Dakota Suite - Stedelijk (This River only brings Poison - 20th Anniversary Edition) / Karaoke Kalk
  • Caterina Barbieri - Swirls of you (Myuthafoo) / light-years
  • Kompilace: - :
  • Ogris Debris - G-Thong (Dorian Concept rmx) (VA: Compost Deep House Selection Vol. 1 - Solar Winds/Sunny Vibes) / Compost
  • Alma Negra - Endless Summer (Soulphiction rmx) (VA: Best of Remixes) / Heist
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Volen Sentir - Jivoe Serdce (Neunivai EP) / Shanti Radio Moscow
  • AVAWAVES - Chrysalis / One Little Independent
  • Bantwanas - Dingane (Dingane EP) / Anjunadeep
  • Degs - Noo Prisoners ft. Evil, Detune & Citrusfly / Hospital
  • Awe Kid - Eve / Atomnation
  • Henrik Lindstrand - Enghave Lys (Alex Sommers rmx) / One Little Indian
  • Bent - Exercise 9 (Exercises Part 3 EP) / Godlike & Electric
  • Bodi Bill - Be sure / Sinnbus
  • Diplo - MMXX -VIII ft. Lunice (Kornel Kovács rmx) / Higher Ground
  • Mattias Herrera - Amaltea (Amaltea EP) / The Soundgarden
  • Baltra - Baby / Local Action
  • Changing Faces - Closer ft. Lottie Woodward / Hoofbeat Music
  • Gina Été - All or nothing / Motor Music
  • Amtrac & Juan McLean - Unanswered (Grit EP) / Opener
  • Seefeel - As One (Reduct EP) / Warp
  • John FM - Lockjaw (7 deadly Winnin´) (American Spirit EP) / XL
  • Patrice Bäumel - Clair (Cioz rmx) / Get Physical Music
  • Saintseneca - All you´ve got is everyone / Anti-
  • Nathan Micay - Industry (Green Light /Fun Night Breaks mix - edit) (Industry SP) / LuckyMe
  • Sarah Neufeld - The Top / One Little Independent
  • Pie Eye Collective - Gratitude (radio edit) (Gratitude EP) / Albert´s Favourites
  • Konrad Wehrmeister - Onoff (Untitled EP) / Ilian Tape
  • Middle Sky Boom - Clubs no more (VA: Four to the Floor EP) / Diynamics
  • Anchorsong - Remedy (edit) (Remedy SP) / Tru Thoughts
  • Giorgia Angiuli / Nors Kode / Squ4re - Stay curious / This Never Happened
  • Echaskech - Ganymede (Mirrors EP) / The Ambient Zone
  • Azure Ray - Bad Dream / Flower Moon
  • Simon Spllice - Dark to Light ft. Exile (Dark Contrast EP) / Eloisa
  • Working Men's Club - X / Heavenly
  • James Heather - Beginnings / Ahead Of Our Time
  • Modeselektor - Mean Friend (Telefon Tel Aviv rmx) (Mean Friend EP) / Monkeytown
  • ERA C - Beautiful / Future Archive
  • Solid Gold Playaz - The Kiss (Mind in the Daze EP) / Freerange
  • Sweatson Klank - Yves Klein Blue / Friends Of Friends
  • Extrawelt - Premonition of a Flashback (Eigensender EP) / Further Electronix
  • Stubborn Heart - Talking Gold / One Little Independent
  • VEPS - Ecstasy / Kanine
  • GoGo Penguin - Totem (James Holden rmx) / Blue Note
  • Fuckin Whatever - Original Sin / Born Losers
  • Catching Flies - GLY / Catching Flies
  • Red Snapper - B Planet (B Planet EP) / Lo
  • Nox Vahn - Technobloom (Technobloom SP) / Anjunadeep
  • Flying Lotus - Black Gold ft. Thundercat (Black
  • The Chemical Brothers - The Darkness that you fear (edit) (The Darkness that you fear SP) / Virgin
  • Alba: - :
  • Alfa Mist - Coasting (Bring Backs) / Anti-
  • Secret Of Elements - Astral (Chronos) / InFiné
  • Jonas Munk & Ulrich Schnauss - Return to Burlington (Eight Fragments of an Illusion) / Azure Vista
  • Asta Hiroki - Apparition (Entropy) / Jalapeno
  • Dinosaur Jr. - To be waiting (Sweep it into Space) / Jagjaguwar
  • Arooj Aftab - Diya Hai (Vulture Prince) / New Amsterdam
  • Fog Lake - Catacombs (Tragedy Reel) / Orchid Tapes
  • Deborah Martin & Jill Haley - Earth Stone Water Sky (The Silence of Grace) / Spotted Peccary
  • Communions - Hymn (Pure Fabrication) / Tambourhinoceros
  • Simon Goff - A Process in the Weather of the Heart (Vale) / 7k!
  • Field Music - Out of the Frame (Flat White Moon) / Memphis Industries
  • Sindy - Phantom Limb (Horror Head) / PNKSLME
  • jess joy - A Love Song (PATREEARCHY) / Joyful Noise
  • Pierce With Arrow - The Night is ending (Shatter) / Dais
  • Visionist - A Born new (A Call to Arms) / Mute
  • Kompilace: - :
  • Melawati - Organ Donor (VA: Ellum Sampler Volume 2) / Ellum Audio
reklama
reklama
reklama