Článek Soutěž

LOLA MARSH Z TEL AVIVU DORAZÍ DO PRAHY

Izraelské indiepopové duo z Tel Avivu Lola Marsh tvoří rozmáchlou filmovou hudbu s retro šarmem. Yael Shoshana Cohen a Gil Landau je dvojice s otevřeným srdcem, jejichž přátelství je cítit každým coulem. Miláčci slovenské Pohody se vrací do Prahy přinést svěží houpavé melodie a vyprodat další klub. Své nejambicióznější a nejrafinovanější album Shot Shot Cherry, z něhož čiší autentičnost i přívětivý humor, představí poprvé Roxy v pondělí 20/3.

Jejich texty se točí kolem lásky a touhy, pochybností o nás samých a toho, jak žít spokojený život. Kromě těchto ingrediencí je to především hlas Yael, který dává jejich písním charakteristický lesk: zní sladce i drsně zároveň, jako sladká třešeň s příchutí chilli, shrnuje jedna z recenzí nové album. Shot Shot Cherry (2022) je směsicí nakažlivého retro popu, orchestrálních melodií a dojemných balad.

Říkají, že nahráli sbírku hřejivých a konejšivých písní, na které jsou opravdu pyšní. „Svět se uzavřel a my se zaměstnali tím, že jsme se schovali do studia. Stálo nás to hodně úsilí, abychom našli inspiraci a získali múzy na svou stranu. Nejdřív přišly balady, jako lék na uzdravení, a pak jsme se přistihli, že objevujeme místa, kam jsme se ještě nedostali, a přitom se náramně bavíme,” dodávají Lola Marsh, jejichž koncerty provází pověst fantastických, živelných koncertů.

Nadcházející akce v ROXY Prague:

3/3 ➔ Hybrid Minds

4/3 ➔ Mau P

9/3 ➔ Mezerg

10/3 ➔ Prospa

17/3 ➔ Climax: Mark Knight

20/3 ➔ Lola Marsh

24/3 ➔ Yotto

25/3 ➔ Koven

31/3 ➔ Fjaak

1/4 ➔ ANNA

7/4Sama’ Abdulhadi

21/4 ➔ CLTX

22/4 ➔ Paolo Ferrara

28/4 ➔ Dax J

29/4 ➔ VTSS

5/5 ➔ Magdalena

13/5 ➔ ØTTA

19/5 ➔ Skream

20/5Giorgia Angiuli

26/5 ➔ HAAi

10/6 ➔ I Hate Models

Soutěž

Ve čtvrtek 16.3. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama